|
1 t/m 6 maart 2006
Ook de HISWA verliep net als Boot Holland, bijzonder succesvol voor de Radiografische Laser.
Wederom stonden we met onze Lasers aan de rand van het basin. We hadden van het Watersportverbond een mooie plaats bij de klassenorganisaties gekregen.
Het was prettig om te zien dat ook andere radiozeilorganisaties actief op de beurs aanwezig waren. De korte kielen die speciaal door Wessel voor deze toepassing (varen ik 'kort' water) zijn gemaakt kwamen weer uitstekend van pas. De windmachines moesten na het varen met de kleine bootjes wel een paar tandjes harder worden gezet zodat de Lasers lekker konden zeilen. De RC Laser vaart immers bij ELKE wind!
Het publiek had waardering voor het feit dat er ook op het gebied van het radiozeilen op de beurs een groeiende diversiteit te zien was. De reacties van het publiek, met betrekking tot de Lasers, waren unaniem positief. Een behoorlijk aantal bezoekers waren prettig verrast een echte Laser op schaal te zien zeilen, en spraken hun bewondering uit over het concept.
Kortom de HISWA was voor de RC Laser een succes! Wij bedanken de organisatie en spreken de verwachting uit dat we hopen een volgende keer nog eens terug te mogen komen.
Taco Faber.
|